Stojí za hlavní myšlenkou Forest Skis, vývojem, názvem lyží. "Celý tento projekt jsem vytvářel s radostí a touhou vyvíjet a tvořit něco výjimečného a jedinečného. Je to o to krásnější, že je to produkt, který dovoluje lidem objevovat nové hranice, horizonty a zážitky."
Je zodpovědná za celkový vzhled značky v designu, fotografii i filmu. Na Vysoké Škole výtvarných umění vystudovaná grafická designérka, která však pracuje ve filmové postprodukci/efektech. Je také vášnivá lyžařka, zakládající člen Forest Skis a „angel investor“.
Dipl.-Ing. / Technológ
Byl zakládajícím členem Forest Skis, momentálně se plně věnuje projektům v compozitním průmyslu. Studoval na TUM v Mnichově s hlavní specializací na karbonové kompozity a další na ergonomii.
Je vášnivý freeskier, většinu sezóny tráví v Alpách.
Dipl.-Ing. / Hlavný vývojár
Master of Arts (M.A.) / Art Director
Technická podpora a manufaktura Lukáš Schröder, Filip Cejp a další z Board Technology.
Ondrej Jób letterista, který navrhl font ve Forest Skis logotypu. Lokální podpora Ondřej Šimko, Marian Ligda,
Michal Plichta a Braň Molnár a další.
Forest Skis zakládali dva bratři a oba vystudovali strojírnu. Viktor na VUT v Brně, Jakub na TUM v Mnichově a Broně, vizuální designérka, která dala Forest Skis vzhled a investiční pobídku.
Všichni jsou vášniví freeskieři, jezdí na nejstrmějších svazích volného terénu,
stylem, který se často neslučuje se zdravým rozumem. „Jelikož jezdíme hodně, leže jsme ničili jako na běžícím pásu.
Jelikož máme Know - How a nápady na vylepšení, rozhodli jsme se ještě na škole začít dělat lyže, které nás posunou dál."
Viktor vystudoval energetiku a techniku prostředí. Ve Forestu se věnuje hlavně vývoji nových tvarů lyží, dřevěných jader,
zpracování, nastavování výroby a kontrole. Má na starosti celkovou organizaci a týmový management. Držitel Národní ceny za design, Red Dot Award a dalších designových ocenění.
Broňa vystudovala grafický design a fotografii na Vysoké Škole výtvarných umění v Bratislavě. Ve Forest Skis tvoří nadčasový design s důrazem na funkčnost. Je také oceňována mnoha slovenskými i mezinárodními designérskými oceněními.
Jakub se věnoval studiu kompozitních materiálů a ergonomii v automobilovém průmyslu. Na univerzitě pracoval na vývoji ekologického vozu eLi15, které vyhrálo nejprestižnější soutěž v odvětví: Shell ECO – Marathon. Dnes se již plně věnuje projektům v compozitním průmyslu.